Veiksmīgi aizvadīta 35.jubilejas izstāde”Gitex Technology Week 2015″

Pagājušajā nedēļa Dubajā norisinājās 3. lielākā starptautiskā informācijas tehnoloģiju inovāciju izstāde pasaulē “GITEX Week 2015”, kurā pirmo reizi bija apskatāms arī Latvijas nacionālais stends, kuru pārstāvēja: Meditec, anaZana, Baltijas Datoru Akadēmija, Lattelecom, Sendigo un SWH SETS.

Apvienotajos Arābu Emirātos ar mūsu uzņēmu produktiem iepazīstināja Ražošanas direktors Sergejs Skusovs un Attīstības un pārdošanas grupas vadītājs Krišjānis Šimis. GITEX ir viena no lielākajām tehnoloģiju izstādēm, kurā šogad piedalījās 150 valstu pārstāvji un tika uzņemti vairāk kā 140,000 apmeklētāji. Izstādes viesi tika iepazīstināti ar nākamās paaudzes risinājumiem kā bezpilota lidojošajām ierīcēm (drones), 3D druku, robotiku un autonomajiem transportlīdzekļiem.

„ Jāatzīst, ka nebijām gaidījuši tik lielu interesi par mūsu produktiem un secinām, ka mūsu piedāvātie risinājumi ir mūsdienīgi, inovatīvi un konkurētspējīgi arī ārpus valsts robežām. Nebaidos apgalvot, ka izstāde ir unikāla ar to, ka vienkopus apvieno jaunākās tehnoloģiju tendences un inovācijas ar augstu pievienoto vērtību. Jāteic, ka šobrīd mums jāveic liels mājas darbs, jāvirza sadarbība ar potenciālajiem partneriem un jauniegūtajiem kontaktiem Tuvajos Austrumos un Āzijā. Izstādē iegūtās atsauksmes un lielā interese par mūsu produktiem sniegusi apliecinājumu, ka Meditec uzņemtais kurss, veidojot veselības aprūpes IT risinājumus, ir pareizs, un plānojam arvien enerģiskāk strādāt pie jaunu tirgu apguves,” tā par izstādes notiekošo stāsta Krišjānis.

Vēlamies pateikties par veiksmīgo sadarbību Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) un tās deleģētājiem pārstāvjiem, ar kuriem mēs jau vairāku gadu garumā esam ļoti veiksmīgi sadarbojušies un noteikti turpināsim iesākto, lai Latvijas vārds pasaulē izskanētu vēl plašāk un biežāk.