Tirdzniecības misija Silīcija ielejā

Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misija Silīcija ielejā norisinājās no 2014. gada 15. septembra līdz 24. septembrim, un tajā piedalījās vairāki pieredzējuši uzņēmēji, tostarp arī SIA „Meditec” vadība.

Tirdzniecības misijas mērķis bija iepazīstināt Latvijas uzņēmumus ar Silīcija ielejas startup ekosistēmu, nodrošināt apmācības ar ASV mentoriem – nozares ekspertiem, un sniegt iespēju tīklot un veidot kontaktus ar ASV investoriem un potenciālajiem korporatīvajiem partneriem.

Vizītes laikā esam guvuši ļoti plašu un vispusīgu iespaidu par ASV biznesa principiem un kultūru. Mārtiņš Sils uzsver: „Apgrozoties šajā vidē, esam izpratuši pasaules lielākā Start-Up biznesu veidošanās inkubatora – Silīcija ielejas auru un uz brīdi kļuvām par šīs “spēles” dalībniekiem. Šī bija ļoti laba iespēja pārvērtēt mūsu uzņēmuma darbību dažādos aspektos, salīdzināt sevi ar citiem, izkristalizēt un krietni precīzāk noformulēt mūsu biznesa idejas un novērtēt eksporta spējas.”

Tirdzniecības misiju uz Silīcija ieleju organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar biedrību StartupLatvia.