“Microsoft Latvia” Partneru diena 2015

Šī gada 30. septembrī Aldara Alus muzejā norisinājās Microsoft partneru pasākums Latvijā, kas pulcēja vienkopus lielākos un nozīmīgākos partneruzņēmumus. Ielūgumu uz pasākumu saņēma arī SIA „Meditec” uzņēmums, kuru pārstāvēja Ražošanas direktors Sergejs Skusosvs un Izstrādes grupas vadītājs Ivo Breicis.

Pasākuma ietvaros dalībnieki tika iepazīstināti ar tuvākajām prioritātēm un varēja atskatīties uz pagājušā gada paveiktajām aktivitātēm. „Microsoft Latvia” pārstāvji sniedza ieskatu ar produktu jaunumiem, to skaitā ar Windows 10 Personiskā desktopa priekšrocībām un jaunā Office 2016 šodienas vajadzībām un nākotnes prasībām.

Dienas noslēgumā notika Gada balvu pasniegšana partneriem ar izcilākajiem sasniegumiem gada laikā. Pēc balvu nominācijām varēja secināt, ka nākotne pieder mākoņa tehnoloģijām un mobilajām komunikācijām.

Mūsu uzņēmuma pārstāvji vēlas pateikties Microsoft kompānijai par veiksmīgo sadarbību vairāku gadu garumā un ceram roku rokā sasniegt vēl augstākus un ambiciozākus mērķus nākotnē!