NMVS connect

Zāļu verifikācijas sistēma

Zāļu verifikācijas sistēma NMVS connect nodrošina atbalstu visām darbībām, kuru izpildi nosaka Viltoto zāļu direktīva. Mēs piedāvājam izmaksu ziņā efektīvu IT risinājumu veselības aprūpes sniedzējiem - no slimnīcām līdz ģimenes ārstu praksēm.

Funkcionalitāte

Augsti drošības standarti

Izmaksu efektivitāte

Intuitīva lietojamība

Ieguvumi:

  • Precīza un operatīva informācija
  • Datu drošība
  • Laika ietaupījums
  • Ērta un viegli saprotama lietošana
  • Elastīgi līgumi

Atsauksmes:

NMVS Zāļu verifikācijas risinājums lietošanā ir ērts un saprotams.

Medikamentu verifikāciju veicam jau trešo mēnesi. Mūsu iestādes medikamentu noliktava ir neliela un šobrīd risinājums ir devis iespēju verificēt 150 medikamentus.

21.05.19.
Dace Dolbe
vecākā māsa
PSIA ,,Ādažu slimnīca”

Ar sistēmu NMVS Connect strādājam 3 mēnešus. Šo mēnešu laikā nav novērotas sistēmas darbības problēmas. Sistēma vienlīdz labi strādā kā web vidē, ta arī izmantojot aplikāciju mobilajā telefonā. Jāatzīmē, ka lietotājiem, kuri veic daudz skanēšanu, ērtāk izmantot rokas skaneri un aplikāciju web vidē. Ļoti labs atbalsts no ražotāja puses. Varētu būt mazliet uztveramāks administrēšanas panelis.

21.05.19.
Jānis Hermanis
datorsistēmu un datortīklu administrators
VSIA “Piejūras slimnīca”

NMVS Connect izmantoju kopš 2019. gada februāra. Sākumā reģistrācija portāla lietošanai bija gara un piņķerīga, bet atbalsta dienests palīdzēja to veiksmīgi sakārtot. Tagad viss darbojas ļoti labi, ikdienā izmantoju aplikāciju telefonā, lai verificētu medikamentus, manuprāt, tas ir ļoti ērti pie ne tik liela zāļu apjoma. Kopumā esmu apmierināta ar pakalpojuma kvalitāti.

22.05.19.
SIA “Madaras Aptieka”

Sazinies ar mums